Back Вие сте тук:Начало СПОРТ Ботев не остави шанс на Левски (Карлово)
Понеделник, 10 Октомври 2016 10:50

Ботев не остави шанс на Левски (Карлово) Избрана

Оценете
(1 глас)

Ботев (Пловдив) записа победа с 3:1 над отбора на Левски (Карлово) в контролна среща играна днес

Контролната среща между двата отбора се игра на стадион „Васил Левски” в Карлово. Футболистите от ОФК „Левски-Карлово” играха добре и се представиха достойно. Въпреки равностойния двубой, футболистите на ПФК „Ботев” Пловдив показаха класа и спечелиха срещата. Първото полувреме завърши при резултат 0:2, като голове за отбора на „Ботев” реализираха Иван Стоянов и Даниел Кутев. През второто полувреме играчът на „Левски – Карлово” Георги Стоянов вкара за 1:2, след което Жоао Пинто от „Ботев” оформи крайния резултат 1:3.

Добро впечатление направиха играещите проби в отбора на ОФК „Левски – Карлово” Илия Игнатидис и Панайотис Мильордос от Гърция и Небойша Пеич от Босна.

Следващата домакинска среща на ОФК „Левски – Карлово” е с отбора на ОФК „Несебър”, която ще се играе на стадион „Крепост” в гр. Хисаря на 15.10.2016 г. (събота) от 16.00 ч.