Karlovo-News.com

Информационният сайт за Карлово и региона

Пон06182018

Last update

Back Вие сте тук:Начало СПОРТ Лудогорец победи Ботев (Пловдив) с 2:1 в мач от първенството
Петък, 12 Септември 2014 20:58

Лудогорец победи Ботев (Пловдив) с 2:1 в мач от първенството Избрана

Оценете
(0 гласа)
 Лудогорец нанесе първа домакинска загуба на Ботев (Пловдив) в първия мач от осми кръг на българската „А“ група. Възпитаниците на Георги Дерменджиев победиха пловдивския тим с 2:1.
Дани Абало откри резултата за гостите от Разград още в 7-ата минута на мача, а в началото на втората част Роман Безяк удвои преднината на Лудогрец.
В 87-ата минута Козмин Моци игра с ръка в наказателното поле на Лудогорец и главният рефер Георги Йорданов отсъди дузпа в полза на Ботев. Иван Цветков бе точен за домакините и оформи крайното 2:1.
Преди изиграване на останалите мачове от кръга Лудогорец вече е на второ място във временното класиране с актив от 15 точки, с една по-малко от лидера ЦСКА и една повече от Ботев, който е на третата позиция.