Back Вие сте тук:Начало СПОРТ Реми на Партизан с Лудогорец

Реми на Партизан с Лудогорец

Оценете
(0 гласа)
 Под заглавие „Реми на Партизан с Лудогорец“ сръбското електронно издание 24sata  публикува обширен материал за двубоя между двата тима.
Отборите на Лудогорец и Партизан завършиха 0:0 в първи мач от третия предварителен кръг на турнира Шампионска лига. Реваншът е след седмица на стадион „Партизан“ в Белград.
Отбелязва се, че битката между двата тима е останала нерешена в Разград.
Посочва се, че отборът на треньора Марко Николич са започнали агресивно мача, като в първите 15 минути са стигнали до няколко добри положения. След това домакините са изравнили играта, като играчите на Партизан са започнали да чакат за грешки в редиците на съперника.
Между 11-ата и 32-ата минута играчите на Лудогорец са стигнали до няколко много добри ситуации пред вратата на Партизан, като на два пъти с фантастични намеси в защита Владимир Волков е спасил Партизан.
След почивката играта е била равностойна без сериозни опасности пред двете врати.